Wagas

Wagas

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Marka Wagas jest doskonale znana m.in. wśród leasingobiorców, którzy najwięcej zyskują na ubezpieczeniach GAP i UKN. W rzeczywistości skorzysta na nim każdy, kto kupuje nowy pojazd. Zobacz, co warto wiedzieć o marce, zanim zdecydujesz się na ubezpieczenie swojego nowego samochodu.

Wagas ubezpieczenia – ponad 20-letnie doświadczenie w branży

Marka istnieje od ponad 20 lat, jednak przez większość czasu była związana z brytyjskim rynkiem ubezpieczeń. Rozszerzenie oferty na inne kraje europejskie stanowiło ważny punkt na mapie jej rozwoju. Mimo wszystko największym sukcesem marki jest pośrednictwo dla takich gigantów, jak: Helvetia Global Solutions Ltd, Real Garant Versicherung Aktiengesellschaft, Amtrust International Underwriters DAC, MMA IARD SA, MMA IARD Assurances Mutuelles oraz Lloyd’s Insurance Company SA/NV.

Porównaj oferty od 16 towarzystw ubezpieczeniowych. 

Kup ubezpieczenie OC/AC

Historia marki Wagas ubezpieczenia w Polsce

Wejście marki Wagas na polski rynek nastąpiło w 2003 roku. Na początku oferta koncentrowała się wokół Centrum Autoryzacji Szkód, a później – wraz z rozrostem lokalnego biura – dołączały do niej kolejne produkty i usługi. Od 2021 roku firma rozwija się w ramach głównej grupy Wagas oraz dwóch spółek wchodzących w jej skład: SANDIS i NEWIA SERWIS.

Obecnie marka świadczy usługi na terenie następujących państw: Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Grecja, Litwa, Łotwa, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia i Węgry.

Wybierasz się w zagraniczną podróż? Sprawdź: Zielona Karta OC – kiedy może się przydać?

Wagas – marka, której warto zaufać

Chociaż marka Wagas chętnie działa na rynku brytyjskim i wschodnioeuropejskim, rozwija się również na szerszą skalę. O jej renomie może świadczyć, chociażby niezwykle udana współpraca ze szwajcarskim liderem z branży ubezpieczeń, czyli Helvetia Global Solutions Ltd. To tylko dodatkowe potwierdzenie wysokiego profesjonalizmu firmy, który zasługuje na wysoką pozycję na międzynarodowym rynku ubezpieczeń dodatkowych.