AXA Partners

AXA Partners

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

AXA to marka znana na polskim rynku za sprawą ubezpieczeń komunikacyjnych AXA Direct (obecnie UNIQA). Z ramienia AXA Partners możesz kupić ubezpieczenie turystyczne i zdrowotne oraz assistance komunikacyjne. Przyjrzyj się bliżej ofercie i znajdź polisę dopasowaną do Twoich potrzeb z Punktą.

AXA Partners stanowi część światowej grupy działającej na rynku finansowym – AXA Group. Francuska firma jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Marka AXA siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld dol.

AXA na polskim rynku

W Polsce usługi świadczone przez grupę AXA znane były głównie pod nazwą AXA Direct, w ramach których oferowano m.in. ubezpieczenie samochodu, majątkowe, na życie czy chorobowe. Pierwsze z nich przyniosło marce szczególną popularność. W 2021 roku firmę AXA Direct wykupiło towarzystwo ubezpieczeniowe UNIQA.

Inną równie atrakcyjną dla klientów, choć mniej popularną marką z grupy AXA, jest AXA Partners, nazywa też AXA Assistance. Działa na polskim rynku od 1994 roku. Ponad usługi ubezpieczyciela możemy spotkać prawie w każdym kraju na świecie, na aż 5 kontynentach!

Jaki rodzaj ubezpieczeń oferuje AXA Partners?

Jeśli szukasz ubezpieczenia dla siebie, warto zwrócić uwagę na ofertę AXA Partners. Pomimo zmiany oferty wynikającej z połączenia AXA Direct z UNIQA, wciąż znajdziesz w niej wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo propozycji. Każdy produkt ubezpieczeniowy AXA Partners ma swoje specyficzne cechy i warunki, które warto dokładnie poznać przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego produktu. Dzięki szerokiej ofercie możesz dopasować ubezpieczenia do swoich indywidualnych potrzeb czy sytuacji finansowej.

AXA Partners to firma z bogatym doświadczeniem, która cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony dla siebie, swojej rodziny czy mienia. Sprawdź, co może Ci zaoferować ubezpieczyciel i wybierz polisę, które spełnią Twoje oczekiwania.

Wśród oferty AXA Partners znajdziesz:

  • ubezpieczenia komunikacyjne (Casco MediPlan, Truck Assistance International),
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • polisy medyczne (MediPlan),
  • polisy zdrowotne dla cudzoziemców.

Z Punktą możesz porównać oferty turystycznego ubezpieczenia AXA Partners z ofertami innych TU. Sprawdź już dziś!

Kalkulator ubezpieczenia turystycznego