TU Europa

TU Europa

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Już 25 lat doświadczenia na polskim rynku, prawie 30 lat działalności w Niemczech, aż 140 lat sprzedaży ubezpieczeń w Japonii. Jak to możliwe? Głównymi akcjonariuszami TU Europa są Talanx – grupa ubezpieczeniowa, która przejęła także Wartę, oraz Meiji Yasuda – firma ubezpieczeniowa z główną siedzibą w Tokio.

Zalety ubezpieczeń TU Europa

TU Europa specjalizuje się w ubezpieczeniach życiowych i majątkowych. Chroni zdrowie i życie rodzin w Polsce, podróżników za granicą i sportowców na całym świecie, oferując wszechstronną ochronę ze zróżnicowanymi limitami odpowiedzialności w różnych wariantach.

Każdy rodzaj ubezpieczenia wyróżnia się atrakcyjnymi zniżkami.

  • Tanie ubezpieczenia turystyczne w TU Europa są dostępne dla minimum 10-osobowych grup podróżników – zyskują 20% zniżki. Maksymalnie 25-letni klienci płacą 20% mniej, a rodzina może zaoszczędzić nawet 50% składki.
  • Zyskasz 10% zniżki na ubezpieczenie ruchomości domowych na wypadek kradzieży, jeśli wykażesz odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe.
  • Chcesz się ubezpieczyć na wypadek kontuzji podczas biegania? Dzięki systemowi ratalnemu w TU Europa możesz mieć ubezpieczenie NNW sportowe już od 20 zł miesięcznie.

Co ubezpieczysz w TU Europa?

  • Zdrowie i życie – bez przedstawiania badań lekarskich i dokumentów oceniających stan zdrowia w dniu podpisywania umowy. TU Europa wypłaca świadczenia do 100 000 zł po poważnym zachorowaniu.
  • Dom i mieszkanie – ze stałymi elementami, ruchomościami domowymi i obiektami na posesji. Właściciele wynajmujący nieruchomości i ich lokatorzy mogą skorzystać ze specjalnych wariantów ubezpieczeń, uwzględniających OC w życiu prywatnym.
  • Podróże – kiedy zachorujesz lub ucierpisz w wypadku, nie będziesz się martwić o pokrycie kosztów leczenia za granicą. TU Europa rozlicza się bezgotówkowo, co oznacza, że unikasz płacenia za hospitalizację i czekania na zwrot pieniędzy.
  • Aktywność sportową – TU Europa oferuje specjalne ubezpieczenie NNW dla biegaczy i NNW Sport dla osób próbujących różnych dyscyplin.

W ofercie nie brakuje również tzw. ubezpieczeń lifestyle’owych, do których zalicza się ubezpieczenie Screenity. Gwarantuje ochronę finansową na wypadek uszkodzenia wyświetlacza smartfona. Minimalna składka miesięczna wynosi tylko 15 zł, a suma ubezpieczenia – aż 1000 zł. TU Europa organizuje odbiór smartfona do naprawy i powrót telefonu z nowym ekranem pod drzwi – klient nie traci czasu na podróż do serwisu.