Trasti

Trasti

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Nowa marka wkracza na rynek ubezpieczeniowy! Trasti to doświadczenie polskich specjalistów i zagranicznych rozwiązań, które sprawdziły się już w Szwecji, Słowenii czy Szwajcarii. Jedna z największych grup finansowych w Europie zapewnia spokój ducha podczas każdej przejażdżki autem.

Poznaj nowy wymiar zaufania – Trasti

Trasti to ubezpieczenia zaprojektowane z myślą o dzisiejszych klientach. Nowa marka na polskim rynku tworzona jest przez zespół ekspertów z branży finansowej, którzy mogą poszczycić się wieloletnimi sukcesami w Polsce. Ubezpieczenia Trasti wyróżnia wykorzystanie nowoczesnych technologii w służbie optymalizacji procesów i tworzenia oferty skrojonej do różnego typu potrzeb.

Krótki czas funkcjonowania firmy od marca 2021 roku nie przeszkodził zespołowi w osiągnięciu imponujących efektów. Prawie 1000 zlikwidowanych szkód w zaledwie rok to efekt zaufania, jakim klienci obdarzyli markę. Liczby mówią same za siebie: 

  • 80% klientów zadowolonych z procesu zgłaszania.
  • 77% zadowolonych klientów z czasu potrzebnego na likwidację szkody.
  • 60% osób uważa, że proces likwidacji jest zadowalający.

Chcesz sprawdzić, ile kosztowałoby ubezpieczenie OC/AC dla Ciebie? Wykonaj bezpłatną kalkulację: 

Oblicz cenę składki w Trasti

Trasti – Simply Fair

Know-How firmy oparte jest na doświadczeniu i znajomości polskiego rynku ubezpieczeń samochodowych. Produkty zostały przemyślane, zaprojektowane i stworzone z myślą o potrzebach klientów. Liczne sukcesy twórców popierają ich wiedzę oraz znajomość rynku ubezpieczeń – teraz tę wiedzę wykorzystują w Trasti! Przekonaj się!

Dla twórców marki ubezpieczenia samochodu to nie sprzedaż polis, a likwidacja szkód. W związku z tym Trasti jako jedyne na polskim rynku towarzystwo ubezpieczeniowe wycenia szkodę całkowitą nawet na 100% wartości samochodu.

Jakie ubezpieczenia Trasti oferuje swoim klientom?

Z Trasti możesz zadbać o pełne ubezpieczenie samochodu. Firma oferuje bogaty pakiet usług na wielu płaszczyznach – zarówno podstawowe ubezpieczenie OC, jak i Auto Casco All Risk czy Assistance. Możesz sprawdzić, ile kosztuje polisa każdego z wariantów, dzięki kalkulatorowi Punkta. 

  • Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenie AC
  • NNW
  • Assistance
  • Ubezpieczenie szyb
  • Ubezpieczenie opon

Firma oparta na szwajcarskim i szwedzkim doświadczeniu – teraz także w Polsce!

Za ubezpieczenia odpowiada towarzystwo Zavarovalnica Triglav – doceniana w Europie Południowej firma ze Słowenii. Spółka giełdowa jest jedną z największych grup finansowych w Europie Południowej. Od lat działa z powodzeniem na rynku szwajcarskim i szwedzkim.

W rodzinnym kraju stanowi jedno z najważniejszych TU, dzięki czemu masz pewność, że likwidacja szkody nie będzie stanowić żadnego problemu. Ubezpieczenia Trasti to połączenie doświadczenia polskich ekspertów i słoweńskiej pewnej marki.