Signal Iduna

Signal Iduna

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

100-letnie doświadczenie w ubezpieczaniu klientów indywidualnych i biznesowych sprawiło, że SIGNAL IDUNA chwali się tytułem lidera na rynku ubezpieczeń podróżnych, zdrowotnych i na życie. Popularność grupy SIGNAL IDUNA rośnie nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Szwajcarii, Rumunii i na Węgrzech.

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA w Polsce

Historia SIGNAL IDUNA w Polsce rozpoczęła się między 2001 a 2002 rokiem. Towarzystwo ubezpieczeniowe wkroczyło na rynek, zdobywając klientów korzystnymi ofertami ubezpieczeń na życie.

Czy wiesz, że dzisiaj większość firm pokrywa koszty leczenia w szpitalu w związku z nieszczęśliwymi wypadkami i nagłymi chorobami klientów w Polsce i za granicą? Tak się składa, że SIGNAL IDUNA jako pierwsza w naszej branży stworzyła ubezpieczenie zdrowotne z opłaceniem leczenia szpitalnego.

Renomowanej marce ufają zarówno podróżnicy, jak i profesjonalne biura podróży. Aż 10 milionów Polaków ubezpieczyło się na wyjazd w ciągu 5 lat w SIGNAL IDUNA. Firma umacnia pozycję lidera, rozbudowując sieć placówek medycznych i uzupełniając ubezpieczenia turystyczne o nowe klauzule.

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA na podróż

Zastanawiasz się, jak połączyć plany urlopowe ze zdalną pracą za granicą? Jeśli chcesz się ubezpieczyć na workation, sprawdź ofertę SIGNAL IDUNA dla osób wyjeżdżających w celach biznesowych i turystycznych. Wśród atutów zakresu ochrony warto podkreślić ubezpieczenie na wypadek zaostrzenia choroby przewlekłej i uprawiania sportów amatorskich – bez zwyżki.

SIGNAL IDUNA przoduje również w ubezpieczeniach półrocznych i całorocznych dla klientów, którzy nie usiedzą za długo w jednym miejscu. Opłacając drogie noclegi, wstęp na kilkudniowe wydarzenia czy bilety lotnicze, pamiętaj o ubezpieczeniu kosztów rezygnacji z podróży lub nagłego przerwania urlopu.

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA dla dzieci i młodzieży

SIGNAL IDUNA otacza ochroną finansową nawet półroczne niemowlęta, które mogą zostać zgłoszone do ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Twoje dzieci skończyły szkołę kilka lat temu i studiują? NNW szkolne jest przeznaczone dla osób uczących się do 26. roku życia. SIGNAL IDUNA wypłaca świadczenia za pechowe incydenty na całym świecie. Ponadto przyznaje zniżki na ubezpieczenie drugiego i kolejnego dziecka.