InterRisk

InterRisk

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

InterRisk jest towarzystwem ubezpieczeniowym obecnym na polskim rynku już od 1993 roku. Należy do Vienna Insurance Group, firmy posiadającej aż 50 spółek w 25 krajach. Marka oferuje klientom ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, nieruchomości, a także szkolne – w tym dodatek Hejt Stop, czyli ochronę dziecka od hejtu Internecie. Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Poznaj lepiej InterRisk!

InterRisk – jak kupić ubezpieczenie?

Ubezpieczenie w InterRisk możesz wykupić, udając się do jednego z agentów oddziałów tej grupy w Polsce. Pełną listę placówek oraz doradców InterRisk znajdziesz na stronie internetowej marki.

Najważniejsze wydarzenia z historii marki

1990 – powstanie InterRisk w Austrii jako InterRisk Versicherungs-AG.

1993 – rozpoczęcie działalności InterRisk w Polsce jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA.

2006 – dołączenie do Vienna Insurance Group.

2013 – fuzja InterRisk i Polskiego Związku Motorowego (PZM), na skutek której powstaje InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group.

Model biznesowy InterRisk

  • Ubezpieczenia komunikacyjne

W InterRisk możesz ubezpieczyć swój samochód, rower, a nawet hulajnogę! Marka proponuje też szeroką ofertę polis NNW komunikacyjnych, ubezpieczających przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Wśród produktów są również pakiety Assistance, Zielona Karta, ubezpieczenie szyb czy Ochrona Prawna. Co więcej, masz do wyboru pakiety zapewniające pomoc np. po kradzieży samochodu albo drobnych stłuczkach parkingowych.

  • Zdrowie

Polisy zdrowotne to integralna część biznesu marki InterRisk. Ubezpieczyciel proponuje, w zależności od wybranej oferty, rodzinne ubezpieczenia NNW, dostęp do świadczeń medycznych w prywatnych placówkach zdrowotnych, a także ubezpieczenia szkolne dzieci. Niektóre z pakietów polis zdrowotnych obejmują także porady w ramach telemedycyny. Oznacza to, że możesz łatwo skontaktować się z lekarzem poprzez telefon, rozmowę video lub czat internetowy.

  • InterRisk dla firm

W ramach swojej oferty dla firm InterRisk proponuje różne warianty ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczenia specjalistyczne (m. in. rolne, dla strażaków) oraz gwarancje ubezpieczeniowe.

Porównaj ofertę InterRisk z konkurencją→

Ubezpieczyciel uruchomił również całodobową infolinię dla klientów z wykupioną opcją Assistance w ramach OC. Wystarczy zadzwonić pod numer: 22 575 25 25, by otrzymać pomoc (np. samochód zastępczy, holowanie, nocleg w hotelu).

Oferta TU InterRisk jest rozbudowana i wpisuje się w potrzeby różnych grup klientów. Co więcej, znajdziesz w niej wiele pakietów, które nie są jeszcze tak popularne na rynku ubezpieczeniowym – m.in. Hejt Stop, dodatkowe rozszerzenie ubezpieczenia szkolnego NNW. Czy warto zainwestować właśnie w tę markę? Sprawdź! Wejdź na darmową porównywarkę Punkty, wybierz polisę, jaką chcesz porównać i wykonaj kalkulację w kilku prostych krokach. Dowiedz się, jakie Towarzystwo ma teraz najkorzystniejszą ofertę i nie przepłacaj za ubezpieczenie!