FITpolisa

FITpolisa

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Wybierz niską ratę i optymalny zakres ubezpieczenia – postaw na rozwiązania od FITpolisy! To nowy gracz na rynku, który oferuje kompleksową ochronę, wykorzystując zachodnią ideę part-casco.

Nowe, elastyczne rozwiązanie na rynku ubezpieczeń

FITpolisa to nowa firma na polskim rynku, który oferuje dopasowane rozwiązania na miarę dzisiejszych klientów. W ofercie znajdziesz 4 produkty:

 • FITcasco – ubezpieczenie samochodowe obejmujące OC, AC, NNW i Assistance,
 • FITdom – ubezpieczenia nieruchomości,
 • FITzdrowie – ubezpieczenie zdrowotne chroniące w razie ciężkiej choroby lub wypadku,
 • FITautopomoc – ubezpieczenie assistance krótkoterminowe działające zarówno w czasie krótkich, jak i długich podróży.

Historia FITpolisy

FITpolisa powstała stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku, jednak tworzą ją osoby z wieloletnim doświadczeniem zebranym z różnych obszarów rynku ubezpieczeniowego i finansowego. Pierwszym produktem w ofercie było FITcasco (ubezpieczenie samochodowe). Innowacyjność propozycji poległa na zachodnim modelu part-casco.

Już rok później Fitpolisa nawiązała współpracę ze znanym i cenionym towarzystwem – InterRisk. Zaledwie po dwóch latach działania w 2018 roku zostało podpisanych ponad 1000 umów ubezpieczeniowych, co świadczy o wysokiej jakości produktów.  W 2020 r. do grona ubezpieczycieli dołączył także TUZ.

Jakie są największe zalety ubezpieczenia w FITpolisie?

Produkty FITpolisy przygotowane są z myślą o współczesnych użytkownikach – precyzyjne, szybkie i oferujące elastyczne rozwiązania.

 •  Głównym celem biznesu jest szybka likwidacja szkód
 •  Serwis posprzedażowy – towarzystwo opiekuje się Tobą przez cały okres trwania umowy, możesz liczyć, że Twoje naprawy odbywać się będą w wysokojakościowych serwisach samochodowych.
 • Dodatkowe zniżki dla doświadczonych kierowców.
 • Proste warunki umowy.

Porównaj ofertę OC/AC z innymi!

FITcasco – nowoczesne ubezpieczenia OC/AC

FITpolisa oferuje dopasowaną ochronę dla kierowców. Ubezpieczenie samochodu FITcasco łączy w sobie tanie rozwiązania – AC już od 500 zł dla pojazdów młodszych niż 15 lat oraz elastyczny zakres pakietu. Zobacz, jak możesz chronić swój samochód z FITcasco:

 • OC – obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne.
 • AC Autocasco – wsparcie w razie kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu. Zawierane polisy oferują sumę ubezpieczenia do nawet 150 tys. zł!
 • Assistance – natychmiastowa pomoc na drodze, w razie nieprzewidzianych sytuacji, które mogą wymagać np. holowania. FITautopomoc zapewnia pełną organizację wsparcia i pokryje jego koszty.
 •  NNW – ubezpieczenie, które chroni kierowcę i pasażerów w razie nieszczęśliwego wypadku. Sumy ubezpieczenia do 10 tys. zł.
 •  Ochrona szyb – nie trać zniżek na AC. Wymień lub napraw szybę do 2000 zł w razie niespodziewanego uszkodzenia.
 • Zielona karta – potwierdzenie ubezpieczenia OC poza granicami kraju.

Polisa assistance tylko w razie potrzeby

Assistance FITcasco możesz wykupić niezależnie od OC! To rzadkość na rynku ubezpieczeń. Możesz skorzystać z polisy krótkoterminowej  – FITautopomoc. Umowę zawierasz jedynie na czas wakacji lub wyjazdu służbowego. To decydujesz, czy będzie to 7, 14 czy 30 dni. Elastyczne rozwiązanie, które dopasowujesz do swoich potrzeb, a nie odwrotnie! Planujesz wyjechać latem i zimą? Żaden problem! Możesz podpisać dwie oddzielne umowy.

Więcej o FITautopomoc przeczytasz w: assistance krótkoterminowe FITautopomoc

FITpolisa – kontakt

Zastanawiasz się, jak skontaktować się z ubezpieczycielem. Sprawdź, jak to zrobić przez telefon i online!

Infolinia

pn.-pt. w godz. 9:00 – 17:00

58 77 06 215

Skrzynka e-mail: obsluga@fitpolisa.pl

adres korespondencyjny:

Punkta Sp. z o.o.
ul. Al. Jerozolimskie 142 B
02-305 Warszawa

Zgłoszenie szkody

Posiadasz ubezpieczenie FITcasco i byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego? Możesz zgłosić to za pośrednictwem wiadomości mailowej lub telefonicznie:

Całodobowa infolinia: 58 55 49 949

Obsługa szkód: likwidacjaszkod@punkta.pl

Kalkulator OC/AC – porównaj oferty!