Europ Assistance

Europ Assistance

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Europ Assistance jest ubezpieczycielem oferujący swoim klientom przede wszystkim polisy typu assistance z różnych obszarów. Firma działa na rynku od ponad 60 lat w różnych częściach świata. Zapewnia kompleksową ochronę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom szukającym niezawodnego wsparcia. Dowiedz się, czy warto kupić.

Ubezpieczenia Europ Assistance to rozwiązania dopasowane do szczególnych wymagań klientów. TU oferuje rozwiązania nietypowe na naszym rynku, ponieważ umożliwia Ci zakup ochrony tożsamości czy wsparcia w razie cyberbezpieczeństwa. Z drugiej strony proponuje także popularne polisy assistance podróży i auta o bogatym zakresie ubezpieczenia. Dowiedz się wiecej u Europ Assistance Polska z Punktą!

Od ponad 60 lat na całym świecie

Europ Assistance jest międzynarodową firmą ubezpieczeniową, która od 60 lat zapewnia klientom wysokiej jakości, niezawodną ochronę w wielu aspektach codziennego życia. Od momentu powstania w 1963 roku firm się liderem w branży. Już w 1977 r. organizacja mogła pochwalić się aż 10 milionami sprzedanych polis! Na polskim rynku oferta dostępna jest od 1996 r. W ramach niej marka proponuje klientom szeroki zakres pakietów zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Poznaj ofertę ubezpieczeń Europ Assistance Polska

Wybierz ubezpieczenie Europ Assistance Polska, aby zyskać gwarancję najwyższej jakości ochronę ubezpieczeniową, popartą bogatą historią i doświadczeniem. TU wyróżnia się na tle innych niezrównaną obsługą klienta i produktami dopasowanymi do potrzeb każdego ubezpieczonego.

Z usługami Europ Assistance spotkasz się w 4 głównych obszarach:

 • samochód
 • dom i rodzina
 • podróż
 • zdrowie

Różnorodne propozycje dla wymagających klientów

Ubezpieczenia Europ Assistance zapewniają ochronę w wielu obszarach, gdyż oferują od pomocy medycznej i w podróży po usługi prawne czy finansowe. Dzięki różnorodnym propozycjom Europ Assistance jest firmą chętnie wybieraną przez klientów, na co z pewnością ma wpływ także szybka likwidacja szkody w razie zdarzenia.

Jakie rodzaje ubezpieczeń oferuje Europ Assistance Polska?

 • Assistance samochodowy
 • Pomoc rowerową
 • Assistance medyczny
 • Ochronę tożsamości
 • Senior Assistance – wsparcie dla osób starszych
 • Ubezpieczenie podróży – pakiet Assistance
 • Ubezpieczenie telefonu
 • Cyber SOS – wsparcie w razie zagrożeń cybernetycznych.

Opinie o Europ Assistance

Zastanawiasz się, jakie opinie klienci mają na temat Europ Assistance Polska? Każdy wykupując ubezpieczenie, oczekuje wysokiej klasy ofert, które będą wsparciem w trudnych sytuacjach. Opinie o Europ Assistance są na ogół pozytywne, bowiem klienci wysoko oceniają firmę za obsługę klienta oraz sposób likwidowania szkód. Wyróżnia się na tle konkurencji propozycjami z zakresu ochrony medycznej i turystycznej.

Szybki czas realizacji zleceń i wysokiej klasy pomoc w rozwiązywaniu problemów to kolejne zalety marki, o których wspominają osoby, gdy korzystają z usług ubezpieczenia Europ Assistance.

Opinie Cię przekonały? Sprawdź, ile wyniesie wysokość składki polisy turystycznej w Punkta!

Kalkulator ubezpieczenia podróży