Defend Insurance

Defend Insurance

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Szukasz ubezpieczenia, które zapewni Ci całkowity zwrot wartości pojazdu w razie zdarzenia na drodze? Defend Insurance to ubezpieczyciel, który zaoferuje Ci tego typu polisę. Nie czekaj, sprawdź!

Ubezpieczenia samochodowe wyższej klasy

Marka Defend jest na rynku od 1994 roku i stanowi część Defend Insurance Group. W tym czasie gama specjalistycznych produktów dla rynku motoryzacyjnego zyskała pozytywną opinię wielu zadowolonych użytkowników. Marka jest liderem ubezpieczeń komunikacyjnych w Czechach oraz zyskuje coraz większą liczbę klientów na rynku słowackim, polskim, węgierskim i brytyjskim. Ubezpieczenia Defend Insurance można spotkać już w większości krajów Europy wschodniej i środkowej.

Defend Insurance jest towarzystwem ubezpieczeniowym oferującym rozwiązania dla wymagających kierowców. Pozwala ochronić przede wszystkim wartość pojazdów. Wielokrotnie w opiniach klientów przewija się problem zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy czy polisy AC. Częstym problemem są także wykluczenia, które ograniczają zakres ochrony. Dodatkowe zabezpieczenie od Defend Insurance zapewnia amortyzację w razie nieplanowanych zdarzeń.

Towarzystwo proponuje innowacyjne produkty takie jak ubezpieczenie kluczyków czy Defand Insurance Gap – polisę zabezpieczającą wartość pojazdu. Warto podkreślić także propozycje dla firm – czyli ubezpieczenie samochodów ciężarowych.

Szukasz polisy OC/AC dla swojego samochodu? Sprawdź z Punktą!

Porównaj ubezpieczenia OC/AC

Defend Insurance GAP – ubezpieczenie straty finansowej

Jednym z głównych produktów towarzystwa ubezpieczeniowego jest ochrona wartości pojazdu. Nawet pomimo orzekniętej szkody całkowitej bardzo często zdarza się, że suma zaproponowana przez rzeczoznawcę jest znacznie niższa niż włożony przez nas wkład. Jeśli nie chcesz stracić środka komunikacji w wyniku zdarzenia drogowego czy wypadku, warto skorzystać z dodatkowych rozwiązań, takich jak GAP.

Ubezpieczenie zabezpiecza samochód przed utratą wartości. Największą zaletą polisy jest możliwość zastosowania jej zarówno dla aut nowych, jak i używanych. Defend Insurance GAP gwarantuje Ci dodatkowe finansowanie będące uzupełnieniem różnicy pomiędzy ceną zakupu auta a świadczeniem otrzymanym w ramach odszkodowania AC.

Defend GAP dostępne jest w kilku wariantach. Różnią się one datą określenia wartości rynkowej pojazdu. Do dyspozycji masz:

  • MAX AC – liczone od dnia zawarcia umowy AC.
  • MAX – dotyczy wartości fakturowej pojazdu.
  • Lease – ubezpiecza kwotę pozostałą do spłaty w przypadku pojazdu leasingowanego.
  • MINI – działa w razie szkody spowodowanej przez osoby trzecie.
  • FLEX – elastyczny wybór dla wymagających kierowców.
  • D2C – możliwość ubezpieczenia pojazdu w dowolnym momencie.
  • INDEX – pokrywa 25% wartości pojazdu z dnia wystąpienia szkody całkowitej.

Defend Insurance – opinie

Opinie o Defend Insurance Group są wyjątkowo dobre. Nieczęsto spotyka się tak pozytywne komentarze ze strony klientów. Towarzystwo ubezpieczeniowe otrzymało aż 4,8 gwiazdki na 5 możliwych wg. opinii użytkowników.  Klienci w opiniach o Defend Insurance zwracają uwagę na elastyczność w zwrocie kosztów np. za wypożyczenie auta, podejście do klientów biznesowych (ubezpieczenie samochodów ciężarowych) czy wysokiej klasy obsługę i szybką odpowiedź mailową.

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić na polisie

Kalkulator OC/AC

Defend Insurance – kontakt

Aby skontaktować się z Defend Insurance, najprostszym sposobem będzie zadzwonienie na infolinię. Można też przesłać swoje zapytanie do ubezpieczyciela poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub przez dedykowany adres e-mail. Warto pamiętać, że w przypadku szkody należy jak najszybciej poinformować o niej ubezpieczyciela, ponieważ każde opóźnienie może wpłynąć na wysokość odszkodowania.

Kontakt

☎ Infolinia: +48 32 797 10 41

📩 e-mail: info@defendinsurance.pl

📫 adres pocztowy:
Biuro w Warszawie
Solec 18/20
00-410 Warszawa