Compensa

Compensa

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Compensa to grupa ubezpieczeniowa wchodząca w skład Vienna Insurance Group. W Polsce działają Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group. Towarzystwo jest liderem ubezpieczeniowym w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na terenie 25 krajów.

Jak kupić ubezpieczenie w TU Compensa?

Compensa umożliwia zakup ubezpieczenia na różne sposoby. Potencjalny klient może odwiedzić agenta Compensa lub placówkę ubezpieczyciela – ich lista wraz z mapą do wyszukiwania znajduje się na stronie internetowej grupy. 

Na tej samej stronie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a pracownik Compensa oddzwoni z odpowiedzią na zawarte w nim pytanie. 

Możliwy jest również bezpośredni kontakt telefoniczny: 801 120 000.

Compensa: najważniejsze wydarzenia z historii

1824 – rozpoczęcie działalności przedsiębiorstwa

1994 – otwarcie pierwszej firmy na terenie Europy Środkowo-Wschodniej – w Czechosłowacji

1997 – rozpoczęcie działalności w Polsce jako Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group

2018 – połączenie spółek Compensa Tu na Życie S.A. Vienna Insurance Group i Polisa-Życie Tu S.A. Vienna Insurance Group

Model biznesowy Compensa

  • Ubezpieczenia

W Compensa możesz wykupić różnego rodzaju ubezpieczenia: na życie, zdrowotne, samochodowe, motocykla, ubezpieczenie domu i mieszkania, NNW, a także ubezpieczenia podróżnych i rolne. 

  • Compensa dla firm

Compensa ma również ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, przede wszystkim Pracownicze Plany Kapitałowe.

Jak skontaktować się z TU Compensa?

  • dzwoniąc pod nr: +48 22 501 61 00 (numer dostępny z telefonów stacjonarnych i komórkowych)

Telefony są czynne – w zakresie informacji o usługach i produktach – od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:00, a w zakresie zgłaszania szkód przez 7 dni w tygodniu od 6:00 do 22:00.

TU Compensa oferuje również kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: centrala@comepnsa.pl

Jeśli chcesz zgłosić online szkodę, napisz na: zgloszenie.compensa.pl, w przypadku chęci zgłoszenia roszczenia z ubezpieczeń na życie wybierz stronę zgloszenie_zycie@compensa.pl. 

W sprawie informacji i dokumentów do zgłoszonej szkody najlepiej wybrać adres szkody@compensa.pl, w tytule wiadomości podając numer szkody.