Beesafe

Beesafe

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Szukasz nowoczesnego ubezpieczenia OC, które odpowiada na zróżnicowane potrzeby dzisiejszych kierowców? Koniecznie sprawdź ubezpieczenia Beesafe. W ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne pakiety Assistance, ale także np. ubezpieczenie akumulatora czy pakiet „Zdrowie po wypadku”.

Załatw formalności z własnego fotela

Beesafe to firma, która na polskim rynku funkcjonuje stosunkowo niedługo, choć na swoim koncie ma już wielu zadowolonych klientów. Charakteryzuje ją directowe podejście do sprzedaży polis. Co to oznacza dla Ciebie? Ubezpieczenie Beesafe kupisz wygodnie za pośrednictwem internetu. Dzięki nowoczesnemu podejściu marka oferuje unikalne produkty ubezpieczeniowe, po które sięga coraz więcej Polaków. Jak sami się określają: są zwinnym technologicznym startup’em.

Ubezpieczenia Beesafe mają korzenie w jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie środkowo-wschodniej – austriackim koncernie Vienna Insurance Grup. O jakości usług świadczy, że działa on na rynku od 1824 roku. W polskiej ofercie Beesafe znajdziesz produkty Compensy.

Jakie produkty oferuje Beesafe?

 • Ubezpieczenie samochodu
 • Ubezpieczenie nieruchomości
 • NNW szkolne

Wybór kierowców – ubezpieczenia komunikacyjne Beesafe

Decydując się na ubezpieczenia Beesafe możesz liczyć na kompleksową ochronę zarówno samochodu, jak i kierowcy oraz pasażerów. Rozbudowane produkty oferują więcej niż tylko NNW czy AC. Wybierz interesujące Cię elementy i zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Firma oferuje atrakcyjne pakiety, które łączą w sobie podstawową ochronę, ale i rozbudowane oferty. Dzięki temu możesz dobrać idealny balans pomiędzy zakresem ubezpieczenia a ceną polisy. Najczęściej spotkasz się z trzema z nich:

 • Drive – ubezpieczenie OC + NNW
 • Hybrid – ubezpieczenie OC, AC, NNW + Assistance standard
 • Turbo – OC, AC, NNW + Assistance premium

Sprawdź, jaką cenę oferuje Beesafe dla Twojego pojazdu z darmowym kalkulatorem:

Kalkulator OC/AC Punkta

Sprawdź, jakie rodzaje ubezpieczenia oferuje Beesafe

Ubezpieczenia komunikacyjne od Beesafe oferują szeroki wachlarz usług podstawowych, takich jak OC, ale i pakiety dodatkowe, których nie spotkasz w innych ofertach. Sprawdź, które z nich odpowiadają Twoim potrzebom i oblicz cenę z kalkulatorem OC/AC Punkta.

Podstawowe:

 • OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które musi mieć każdy kierowca.
 • AC – dobrowolna polisa chroniąca właściciela pojazdu przed finansowymi skutkami uszkodzenia lub kradzież samochodu.

Dodatkowe:

Pomoc na drodze – zestaw usług dodatkowych do ubezpieczenia Beesafe OC/AC, które zabezpieczą Cię przed kosztami w razie awarii pojazdu lub kradzieży.

 • Assistance
 • Ubezpieczenie bagażu – za jedyne 31 zł
 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego – za jedyne 49 zł

Zdrowie po wypadku – wybór dla osób, które uważają, że samo NNW to za mało. Z ubezpieczeniem Beesafe możesz być pełną ochroną podczas podróży.

 • NNW – w trzech wariantach do wyboru, już od 25 zł
 • Powrót do zdrowia – polisa, która wspiera podczas pełnego powrotu do sił. Zapewnia dostęp do aż 2000 prywatnych klinik na terenie całej Polski.
 • Asysta prawna – telefoniczne i stacjonarnie wsparcie sztabu specjalistów za jedyne 10 zł!
 • Ubezpieczenie miejskie – korzystasz z hulajnogi elektrycznej lub roweru? Ta polisa będzie dla Ciebie niezbędna! Łączy w sobie korzyści NNW i OC w życiu prywatnym już od 39 zł!

Oszczędność na naprawach – pakiet usług dla osób, które nie chcą przepłacać w warsztatach.

 • Wygodny kierowca – w ramach tego ubezpieczenia naprawami Twojego auta zajmie się osobisty Concierge, a Ty dodatkowo zyskasz do 40% tańsze usługi w partnerskich warsztatach.
 • Ubezpieczenie akumulatora – za jedyne 10 zł
 • Ubezpieczenie szyb
 • Ubezpieczenie opon – za jedyne 10 zł

Więcej o miniautocasco od Beesafe przeczytasz w artykule: Mini Autocasco – czym różni się od AC? Czy to się opłaca?

Zbieraj punkty, zyskuj nagrody!

Kupując ubezpieczenie Beesafe, możesz przystąpić do programu lojalnościowego. W jego ramach zbierasz punkty, które potem wymieniasz na usługi i produkty w popularnych sieciach, takich jak: Allegro, Empik czy Costa Coffee.

Zyskaj więcej punktów za:

 • Zakup lub odnowienie OC, AC, NNW, AC mini.
 • Zakup dodatkowych ubezpieczeń.
 • Bezszkodową jazdę – punkty naliczane są co kwarał!
 • Punkty niespodzianki!

Wypowiedzenie OC w Beesafe

Wypowiedzenie OC w Beesafe możesz złożyć za pośrednictwem formularza na stronie lub przesyłając podpisane dokumenty za pośrednictwem tradycyjnej poczty na adres:

Beesafe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Aleje Jerozolimskie 162

02-342 Warszawa

Beesafe: kontakt

Beesafe oferuje sprzedaż polis ubezpieczeniowych w pełni przez internet. Jeżeli chcesz kupić ubezpieczenie samochodowe w Beesafe, skorzystaj z kalkulatora OC/AC Punkta, który zestawi dla Ciebie oferty od tego towarzystwa oraz 15 innych firm, dzięki czemu znajdziesz najtańsze OC.

Zgłoszenie szkody w Beesafe

Zgłoszenie szkody to ważny krok w procesie uzyskania odszkodowania za wyrządzone szkody. Najczęściej zgłaszane szkody to kolizje drogowe, wypadki oraz uszkodzenia mienia. Aby zgłosić szkodę w Beesafe, należy skontaktować się z ubezpieczycielem za pośrednictwem formularza na stronie i przedstawić szczegóły szkody oraz jej przyczyny.

Formularz zgłoszenia szkody w Beesafe

 W razie zdarzenia drogowego lub wypadku pamiętaj, aby w dokumentacji znalazły się informacje dotyczące: poszkodowanego, pojazdu, daty i miejsca zdarzenia oraz opis zaistniałej sytuacji.

W przypadku braku informacji w odpowiednim terminie może nastąpić utrata prawa do odszkodowania lub jego obniżenie. Warto więc, jak najszybciej skontaktować się z ubezpieczycielem i złożyć odpowiednie zgłoszenie szkody w Beesafe.

Darmowy kalkulator OC/AC