AGRO Ubezpieczenia

AGRO Ubezpieczenia

Ocena artykułu: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)

Choć AGRO Ubezpieczenia istnieją na rynku od 2021 roku, stanowią owoc przekształcenia dawnego ubezpieczenia pocztowego (TUW Pocztowe), które działało w Polsce od 2001 roku. Jak sama nazwa wskazuje, produkty są przeznaczone głównie dla rolników, choć mogą z nich skorzystać też osoby niezwiązane z branżą rolniczą. Poznaj ofertę.

Ubezpieczenia AGRO – z myślą o polskich rolnikach

Rolnicy są bardzo specyficzną grupą klientów towarzystw ubezpieczeniowych, nawet w kontekście polis ogólnodostępnych. Dzięki ukierunkowaniu oferty na ten segment i związanie jej mocno z obszarem wiejskim osoby z tej branży zyskały jedno miejsce, w którym mogą załatwić wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniami – od polis dla maszyn rolniczych, przez dom i samochód, aż po ubezpieczenie upraw. To ogromna oszczędność czasu, a dzięki korzystnym ofertom z dofinansowaniami – także pieniędzy.

Kup ubezpieczenie OC/AC

Solidne zaplecze pocztowego ubezpieczenia

AGRO Ubezpieczenia to marka ze stuprocentowo polskim kapitałem. Początkowo wchodziła w skład majątku Poczty Polskiej i jej spółek zależnych. Od 2017 roku członkiem kapitałowym stał się Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników „FSUSR”, który funkcjonuje przy Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS). To osadziło firmę jeszcze mocniej w kontekście rolniczo-wiejskim. Decydując się na skorzystanie z jej oferty, wspierasz zatem polską gospodarkę.

Pocztowe ubezpieczenie w odświeżonej formie

AGRO Ubezpieczenia stawia na nowoczesne rozwiązania, jakie są dzisiaj cenione przez branżę ubezpieczeniową. Chociaż masz do dyspozycji stacjonarne punkty ubezpieczyciela, które są zlokalizowane na terenie całego kraju, problemu nie stanowi również zawarcie umowy na odległość.

Możesz to zrobić w dogodnej formie, m.in. telefonicznie lub mailowo. Teraz możesz też korzystać z oferty towarzystwa AGRO Ubezpieczenia w porównywarce Punkta.pl. Przekonaj się, ile może Cię kosztować ubezpieczenie OC/AC samochodu. Wylicz składkę, korzystając z kalkulatora Punkty i przekonaj się, jak szybko kupisz polisę komunikacyjną od AGRO Ubezpieczeń.